Програми

У 2016/2017 навчальному році вивчення інформатики у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюватиметься за такими навчальними програмами: 

2-3 класи  

4 клас


Навчальні програми для початкової школи (варіативна складова):

1-4 класи
«Інформаційна культура» 1-2 клас, автори: Пушкарьова Т.О., Саражинська Н.А., Гущина Н.І. рекомендована для навчальних закладів, які працюють за проектами «1 учень - 1 комп‘ютер» та «Росток» Програма курсу «Інформаційна   культура»


Автори: Л. Журавльова Т. Проценко 
Програма рекомендована для позакласної роботи, 2 години на тиждень за рахунок варіативної складової навчальних планів. Програма курсу «Прикладна інформатика»

2-4 класи

Коршунова О. В. Інформатика.   2-4   класи:   Навчально-методичний   посіб­ник. — Харків: ФОП Співак Т. К., 2008. — 368 с. ISBN 978-966-2192-06-3 Програма курсу «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів»

Автор О.П.Антонова Програма курсу «Комп’ютерленд» Інформатика. Початковий курс. 2-4 класи»

Немає коментарів:

Тема МО: Впровадження інформаційно-комукаційних технологій, методу проектів, профільного навчання на основі компетентнісно-зорієнтованого підходу для підвищення результативності та якості навчальної роботи вчителя.
Основні напрямки роботи МО:
1. Організація активної адресної допомоги вчителям у використанні передових технологій для формування розумової та інформаційної культури учнів у процесі викладання інформатики.
2. Забезпечення вчителів матеріалами методичного характеру (в електронному варіанті).
3. Створення банку конспектів відкритих уроків, позакласних заходів, методичних розробок тем уроків та тестів для оцінювання учнів рівня їх знань для обміну досвідом. Наповнення банку в районі триває уже чотири роки (частина в електронному вигляді, частина на папері).
4. Вдосконалення педагогічної майстерності.
5. Підготовка учнів до конкурсу ­– захисту в МАНІ / Проводимо творчі звіти учнів, які приймали участь в конкурсі, знайомство з їх роботами, обговорення можливих тем для конкурсу, консультації з викладачами вузів/
6. Демонстрація позитивного творчого досвіду (на уроках і позакласних заходах та заняттях). Творчі звіти вчителів.
7. Інформаційно-методичні наради.
8. Використання проектної методики для формування навичок мислення високого рівня на уроках інформатики.
9. Використання педагогічних програмних засобів на уроках інформатики. Організація та проведення уроків з використанням програмних засобів.
10. Змістове наповнення та формування методики викладання профільних спецкурсів. Розробка практичних робіт, завдань для профільних спецкурсів.

Кількісний і якісний склад педагогів МО.
Спеціаліст - 8 вчителів;
2 категорія - 5 вчителів;
1 категорія - 10 вчителів;
вища категорія- 14 вчителів;
Всього - 37 вчителів.

Звання мають:
Старший вчитель - 5 вчителів;
Вчитель-методист -2 вчителі.

Шановні вчителі! В новому навчальному році/листопад/ планується проведення міського конкурсу проектів "Безпека роботи дітей в Інтернеті"

Запрошуємо до співпраці!