понеділок, 13 січня 2014 р.

Матеріали засідання РМЦ 10.01.2014


  1. Аналіз результатів районної олімпіади з інформатики та інформаційних технологій, конкурсу “Бобер”/Коротка О.Б. Презентація виступу.
  2. Обмін досвідом. Творчі звіти вчителів, які атестуються та їх творчі лабораторії
  • Досвід вчителя інформатики ЗСШ №100 Лачко Є.С.:
Тема досвіду: "Розвиток логічного мислення на уроках інформатики шляхом використання ТЗН та  елементів розвиваючого навчання". Презентація виступу. Презентація відкритого уроку
  • Досвід вчителя інформатики ЗСШ №100 Павєльєвої Н.І.:
Тема досвіду:"Формування продуктивної творчої компетентності в груповій діяльності учнів на уроках інформатики". Презентація виступу. Презентація до відкритого уроку. Конспект відкритого уроку.
  • Досвід вчителя інформатики ЗСШ №100 Гурєєвої С.В.:
Тема досвіду: "Викладання курсу інформатики у класах економічного профілю". Презентація виступу. Презентація відкритого уроку. План відкритого уроку «Введення в текстові документи формул».
  • Досвід вчителя інформатики колегіуму "Елінт" Короткої О.Б.:
Тема досвіду: " Використання сервісів Веб-2 в навчальному процесі". Презентація виступу. Презентація відкритого уроку "Малювання геометричних фігур в Скретч". Розподіл часу для уроку. Проекти для уроку: 1  2  3

Корисні посилання для роботи вчителя з сайту http://www.ciit.zp.ua :
плани 
Результати Бобер 2013
олімпіада програмування
олімпіада з ІТ

Немає коментарів:

Тема МО: Впровадження інформаційно-комукаційних технологій, методу проектів, профільного навчання на основі компетентнісно-зорієнтованого підходу для підвищення результативності та якості навчальної роботи вчителя.
Основні напрямки роботи МО:
1. Організація активної адресної допомоги вчителям у використанні передових технологій для формування розумової та інформаційної культури учнів у процесі викладання інформатики.
2. Забезпечення вчителів матеріалами методичного характеру (в електронному варіанті).
3. Створення банку конспектів відкритих уроків, позакласних заходів, методичних розробок тем уроків та тестів для оцінювання учнів рівня їх знань для обміну досвідом. Наповнення банку в районі триває уже чотири роки (частина в електронному вигляді, частина на папері).
4. Вдосконалення педагогічної майстерності.
5. Підготовка учнів до конкурсу ­– захисту в МАНІ / Проводимо творчі звіти учнів, які приймали участь в конкурсі, знайомство з їх роботами, обговорення можливих тем для конкурсу, консультації з викладачами вузів/
6. Демонстрація позитивного творчого досвіду (на уроках і позакласних заходах та заняттях). Творчі звіти вчителів.
7. Інформаційно-методичні наради.
8. Використання проектної методики для формування навичок мислення високого рівня на уроках інформатики.
9. Використання педагогічних програмних засобів на уроках інформатики. Організація та проведення уроків з використанням програмних засобів.
10. Змістове наповнення та формування методики викладання профільних спецкурсів. Розробка практичних робіт, завдань для профільних спецкурсів.

Кількісний і якісний склад педагогів МО.
Спеціаліст - 8 вчителів;
2 категорія - 5 вчителів;
1 категорія - 10 вчителів;
вища категорія- 14 вчителів;
Всього - 37 вчителів.

Звання мають:
Старший вчитель - 5 вчителів;
Вчитель-методист -2 вчителі.

Шановні вчителі! В новому навчальному році/листопад/ планується проведення міського конкурсу проектів "Безпека роботи дітей в Інтернеті"

Запрошуємо до співпраці!